Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lule pėr armė nė Ditėn e Shėn Valentinit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Lule pėr armė nė Ditėn e Shėn Valentinit   15/2/2009, 15:11

Nė Ditėn e Shėn Valentinit, policia nė Karolinėn Jugore ka kėmbyer lule me armė. E gjitha qė ėshtė dashur tė bėnin qytetarėt, ishte tė dorėzonin armėt e tyre, nė kėmbim tė tė cilave merrnin lule dhe njė kupon pėr dhuratė, varėsisht prej vlerės sė armės sė dorėzuar.
Me shpresė se programi "Guns for Roses" (Armė pėr lule) do tė funksiononte, policia kishte parkuar pesė makina para kishės sė qytetit, ku qytetarėt mund t’i dorėzonin armėt e tyre.

Dhe natyrisht ideja funksionoi. Nė fund tė ditės vetėm nė Columbia ishin dorėzuar 191 armė tė ndryshme, ndėrsa nė Sumter edhe 32 tė tjeraMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Lule pėr armė nė Ditėn e Shėn Valentinit   16/2/2009, 02:22

Hahah qka nuk bajn ne bot Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Lule pėr armė nė Ditėn e Shėn Valentinit   16/2/2009, 20:18

Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lule pėr armė nė Ditėn e Shėn Valentinit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lule pėr armė nė Ditėn e Shėn Valentinit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: