Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vjedh makinėn e hajnave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Vjedh makinėn e hajnave   15/2/2009, 15:10

Njė person nė shtetin Washington tė SHBA-ve, ėshtė siguruar qė hajnat tė mos ia vjedhin televizorin e tij me vlerė – duke ua “vjedhur” atyre makinėn, me tė cilėn kishin planifikuar tė bartnin televizorin.
Patrick Rosario, nė momentin kur hajnat kishin hyrė nė shtėpinė e tij, kishte qėlluar nė bodrum. Pasi i kishte hetuar ata, ai e ka thirrur policinė dhe ka dalė pa bėrė zhurmė nga shtėpia.

Rosario 32-vjeēar, i cili kohė mė parė e kishte humbur punėn si menaxher i njė ndėrmarrjeje, para shtėpisė sė tij e kishte vėrejtur makinėn e hajnave. Pasi gjeti ēelėsat brenda saj, ai e ndezi makinėn dhe e fshehu atė nė oborrin e njė shoku tė tij.

Hajnat pasi kishin kuptuar se ishin zbuluar, kishin ikur nga vendi i ngjarjes me vrap, duke lėnė pas vetes televizorin, njė lap-top dhe njė kuti me stoli.

Policia ka bėrė tė ditur se deri mė tash nuk ka arritur t’i arrestoj hajnat e “pafat”.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vjedh makinėn e hajnave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: