Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nė fatkeqėsi thyen thonjtė mė tė gjatė nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Nė fatkeqėsi thyen thonjtė mė tė gjatė nė botė   15/2/2009, 15:07

Gruaja e cila ka hyrė nė Librin e rekordeve Guinness pėr thonjtė mė tė gjatė nė botė, i ka thyer ata nė njė aksident trafiku. Asgjė, sė paku tash e tutje nuk do t’i frikėsoj fėmijėt e vegjėl.
Lee Redmond nga Salt Lake City nė vitin 1979 i kishte caktuar vetes misionin jetėsor qė tė rris thonjtė mė tė mėdhenj nė botė. Qė prej atėherė nuk i ka prerė dhe mė vonė ka hyrė nė Librin e rekordeve Guinness. I kanė matur gjithsej 8.5 metra gjatėsi, derisa ai mė i gjati ka qenė nė gishtin e madh tė dorės sė djathtė – rreth 90 centimetra.

Megjithatė, ėndrra i ka zgjatur shkurt. Tė martėn rekorderja e thonjve ka pasur njė fatkeqėsi trafiku i cili 30 vite mundim ia ka quar huq. Pėr fat tė mirė ajo nuk ėshtė nė rrezik pėr jetėn, mirėpo nuk dyshojmė, Lee do tė mund tė ketė probleme me veten kur tė kėndellet.
Lee Redmond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nė fatkeqėsi thyen thonjtė mė tė gjatė nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: