Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 72-vjeēarja duke vrapuar kap hajneshėn e re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: 72-vjeēarja duke vrapuar kap hajneshėn e re   15/2/2009, 15:05

Tinejxherja e cila duke vrapuar ia ka grabitur ēantėn 72-vjeēares Jean Hirst herėn tjetėr duhet tė kėrkojė paraprakisht biografinė e viktimės sė saj. Sepse po ta dinte, do ta kuptonte se ka vendosur ta plaēkit sprinteren dikur tė famshme. Gjyshja e ka zėnė pa probleme.
E reja ka tentuar ta plaēkit zonjėn e cila me automjet po e kėrkonte njė adresė. Pasi qė ka hyrė nė automjet me dy shoqet e saj pėrnjėherė e ka grabitur ēantėn dhe ka filluar tė ik me vrap: ajo qė vajza anonime nuk e ka ditur ėshtė se zonja quhet Jean Hirst dhe se me shtatėmbėdhjetė vitet e saj ka qenė fituese e ēmimit tė parė nė sprint nė garėn e tė gjitha shkollave angleze.

72-vjeēarja Jean ka vrapuar pas hajneshės, shpejt e ka arritur dhe kur vajza e ka parė gjyshen nė vetėm disa metra larg vetes, e ka hedhur ēantėn. Janė dashur vetėm 15 sekonda qė plaka ta arrij, mirėpo pasi qė ka futur nė dorė gjėrat e saja, nuk e ka vazhduar ndjekjen tutje.

Pėr mė tepėr, me tė kthyer nė automjet ka vendosur tė mos i thotė asgjė policisė dhe i ka koritur dy vajzat tjera pėr faktin qė kanė njė shoqe tė tillė.
Jean Hirst
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
72-vjeēarja duke vrapuar kap hajneshėn e re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: