Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 54 persona jetojnė nė banesėn 50 metra katrorė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: 54 persona jetojnė nė banesėn 50 metra katrorė   15/2/2009, 15:04

Pesėdhjetekatėr njerėz janė paraqitur zyrtarisht se jetojnė nė banesėn prej 50 metra nė qytetin e vogėl estonez Mikitamae, nė kufirin nė mes kėtij shteti baltik dhe Rusisė, ka konstatuar Zyra estoneze pėr migrime.
"Bėhet fjalė pėr ish qytetarė rusė tė cilėt kanė fituar nėnshtetėsi estoneze dhe jetojnė nė shtet", ka deklaruar pėr gazetarė Enel Pungas, zėdhėnėsi i kėsaj zyre.

Ligji estonez lejon qė nėnshtetėsia lokale tu ndahet banorėve tė territoreve tė cilat i kanė takuar Estonisė para Luftės sė Dytė Botėrore, e tė cilėt, apo prindėrit e tyre, kanė qenė qytetarė estonezė para se Bashkimi Sovjetik tė okuponte shtetet baltike nė qershor tė vitit 1940.

Numri i madh i banorėve zyrtarė nuk ka ēuditur autoritetet lokale nė Mikitamae. Ata marrin subvencione nga qeveria pėr ēdo banorė i cili ėshtė i regjistruar tek ata.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
54 persona jetojnė nė banesėn 50 metra katrorė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: