Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjinjtė lakuriq si kėrcėnim!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Gjinjtė lakuriq si kėrcėnim!   15/2/2009, 15:01

Njė kineze shfaq gjinjtė e saj para njė klinike pėr kirurgji plastike pėr t’u treguar tė gjithėve rezultatet e dobėta tė punės sė kirurgėve tė saj.
Zonja Zhao qėndron para klinikės dhe godet nė gong pėr t’iu tėrhequr vėmendjen kalimtarėve dhe tė gjithėve u tregon gjinjtė e saj lakuriq.

Ajo pohon se pas vendosjes sė silikonėve nė spitalin Kang Mei nė qytetin Foushan edhe mė tutje ėshtė e dėshpėruar dhe se gjinjtė e saj edhe mė tutje janė asimetrike.

Zhao thotė se pėr shkak tė kėtyre problemeve ėshtė dashur tė dal mė herėt nė pension dhe tė pėrfundojė karrierėn e ''zbavitėses''.

Kėrkon mbi 8.000 funte angleze pėr mbulimin e shpenzimeve tė operacionit si dėmshpėrblim dhe dhimbjen shpirtėrore tė shkaktuar nga tentimi i pasuksesshėm.

''Nėse spitali nuk i plotėson kėrkesat e mija, do tė eci nėpėr tėrė qytetin dhe tė tregojė ēfarė mė kanė bėrė'', kėrcėnon Zhao.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjinjtė lakuriq si kėrcėnim!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: