Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Probleme familjare tek Pitt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Probleme familjare tek Pitt   22/11/2007, 05:20

E Ema e Zahara Jolie/Pitt ri-do vajzen e saj. Brad Pitt dhe Angelina Jolie duhet te perballen me nje problem te madh: vajzen e tyre te adoptuar Zahara. Ka dale nje grua qe pretendon te jete e ema.

Vajza eshte adoptuar ne vitin 2006. Ne ate kohe ajo ndodhej ne jetimore, dhe zyrtarisht ishte, jetime nga prinder qe kishin vdekur prej AIDS. Ndersa tani, nje grua qe quhet Mentewab Dawit Lebiso thote se nuk ka vdekur dhe se kerkon ti rikthejne te bijen:

"Dua - thote ajo per London Lite - qe vajza ime te kthehet ne shtepine nga vjen. Une dhe gjyshja e saj jemi perpjekur shume qe ajo te rritej e shendetshme, dhe dua qe ajo te kthehet, dhe te marre identitetin qe i takon"

Per momentin nuk ka ende nje deklarate zyrtare nga ana e ciftit Pitt-Jolie. Nuk dime te themi, gjithashtu nese kjo grua, nepermjet ligjeve ka mundesi te marre vajzen e saj apo jo. Kjo eshte nje ceshtje ligjore, qe vihet mbi dashurine e nje nene per femijen e saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Probleme familjare tek Pitt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: