Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elia Zaharia: Mė pėlqen qė jam e dashuruar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Elia Zaharia: Mė pėlqen qė jam e dashuruar   15/2/2009, 14:42

Kėngėtare, aktore, ish-pjesėtare e grupit "Spirit Voice", kjo ėshtė Elia Zaharia, vajza e aktores tė talentuar shqiptare, Yllka Mujo, e cila tregon historinė e saj tė dashurisė me Princin Leka II, nipin e Mbretit Zog.
Nė njė intervistė pėr “Gazeta Shqiptare”, Elia tregon se e vlerėson dashurinė pėr Princin e saj ‘tė kaltėr’ qė kėtė herė ka qenė vėrtetė njė princ, djalė i familjes mbretėrore shqiptare duke pranuar me sinqeritet se ndjehet mirė nė dashurinė e saj me Princin.

“Mė telefonon nga Tirana. Marr disa telefonata nė ditė. Ndjehem mirė nė dashurinė time me princin. Ėshtė njė njeri qė e ēmoj dhe e vlerėsoj shumė, me plot virtyte. Me jep dhe i jap dashuri. Jetojmė me njėri tjetrin edhe pse jemi larg njėri nga tjetri, gati 3.000 kilometra. Telefoni duket sikur shkurton distancat tani, kėshtu qė shpesh gjatė ditės i telefonojmė njėri-tjetrit. Mė pėlqen qė jam e dashuruar nga njė njeri si ai”, tregon Elia.

Elia dhe Princi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Elia Zaharia: Mė pėlqen qė jam e dashuruar
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: