Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Amy Winehouse mbetet ne balte nga pranimi i drogave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Amy Winehouse mbetet ne balte nga pranimi i drogave   22/11/2007, 05:18

Konsumi i tepert i drogave ka krijuar nje tjeter problem per Amy Winehouse, e cila tani eshte braktiusur edhe nga menaxheri i turneut te saj. Keshtu Thom Stone nuk do te merret me me yllin e "Back to Black". Gjate kohes qe ishin ne turne, ai aksidentalisht ka thithur heroinen qe vokalistja po tymoste.

Nje ze afer ceshtjes ka thene:

"Prej muajsh Thom donte te linte Amy-n prej gjerave qe shihte te ndodhnin me kengetaren. Thjesht nuk ja dilte dot me"

Veshtiresite per Winehouse vazhdojne, dhe mendohet te perkeqesohen duke qene se ajo nuk ka vendosur te heqe dore nga veset qe po i heqin gjithmone e me teper vlerat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Amy Winehouse mbetet ne balte nga pranimi i drogave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: