Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britani, 13-vjecari behet baba

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Britani, 13-vjecari behet baba   14/2/2009, 02:15

Britani, 13-vjecari behet baba


Nje djalosh britanik 13-vjecar eshte bere baba. Alfie Patten dhe e dashura e tij 15-vjecare, Chantelle Steadman, jane bere prinder te nje vajze, Maisie Roxanne.
Babai i ri deklaroi se ishte gje e bukur qe kishte femije, edhe pse ishte shume e veshtire per ta mbajtur, pasi e ema zakonisht nuk i jep me shume se 10 sterlina kur i nevojiten. Ai jeton ne qytetin Eastbourne, ne kontene East Sussex.

"Donim shume te kishim nje femije, por ishim te shqetesuar per reagimin e njerezve”, tha 13-vjecari. Megjithate ai nuk eshte babai me i ri ne Britani. Rekordin e ka shenuar Sean Stewart, qe u be prind ne moshen 12-vjecare.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Britani, 13-vjecari behet baba
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: