Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna nudo, rekord ne ankand ne SHBA

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Madonna nudo, rekord ne ankand ne SHBA   14/2/2009, 02:06

Nje foto nudo e popstarit Madonna, e realizuar ne vitin 1979 kur ajo ishte ende e panjohur, eshte shitur per 37.500 dollare ne nje ankand ne Nju Jork.


Fotoja bardh e zi i perket kohes kur kengetarja punonte si balerine dhe per te u pagua me 25 dollare. Ajo i kaloi nje bleresi anonim, ndersa shtepia e ankandeve Christie’s e vleresoi kete si rekord, pasi ishte llogaritur qe fotoja te siguronte 15 mije dollare.
Fotoja e Madonnes ishte mes 150 imazheve te koleksionit te Leon dhe Michaela Constantiner, qe perfshinte edhe portrete te Linda Evangelista, Joan Crawford dhe Lana Turner.
Ky nuk ka qene suksesi i vetem per Madonnem. Revista Billboard ne listen e saj te pervitshme te personave qe sigurojne me shume te ardhura, e renditi ate ne krye. Turneu Sticky & Sweet ka patur nje sukses te paprecedente me 242,2 milione dollare.
Pas saj ne liste u perfshine Bon Jovi me 157.2milione, Bruce Springsteen me 156.3milione, The Police me 110milione dhe Celine Dion me 99.2milione dollare.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna nudo, rekord ne ankand ne SHBA
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: