Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney Spears me operacion plastik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Britney Spears me operacion plastik   22/11/2007, 05:17

Britney Spears i "hyn" kirurgjise plastike per tu rikthyer ne forme te mire fizike. Mesa duket qenka e fiksuar pas linjave. 26 vjecarja nuk fle dot naten duke menduar per "problemet" e saj estetike.
Pak jave me pare, pasi humbi kujdestarine e dy femijeve te saj, ajo eshte fotografuar ne dalje te nje klinike te njohur estetike. Tentoi shume te fshehte buzet e saj te fryra, por fotot tregonin qarte operacionin e saj ne goje.
E pak dite me pare, burime thone se interpretuesja e "Gimme More" ka kryer nje thithje dhjami ne pjesen e vitheve dha barkut.
Nje miku i saj ka thene:
"Rri gjithe kohes me revista ne dore, duke pare format perfekte, qe i deshiron aq shume ti kete. Dhe nuk mund te rrije dot pa provuar gjithcka per tu dukur perfekte"
Shpresojme qe Britney te bjere rehat jo vetem me pjesen e jashtme, por mbi te gjitha me te brendshmen e saj, kjo eshte me e rendesishme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Britney Spears me operacion plastik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: