Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sarkozi-Bruni, nga prezantimi ne altar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Sarkozi-Bruni, nga prezantimi ne altar   14/2/2009, 02:03

Nicolas Sarkozy dhe Carla Bruni jane kthyer serish ne qender te vemendjes por jo per ndonje lajm te koheve te fundit. Behet fjale per nje detaj qe mediave u ka shpetuar ne momentin qe ata u njohen.
Mes tyre pati dashuri me shikim te pare dhe kete e dine te gjithe tashme, por ajo qe nje mik i tyre zbulon eshte se, Sarko i ka propozuar per martese ish modeles italiane vetem pak ore pasi u njohen. “Do ta shohesh qe do jemi me mire se Marilyn dhe Kennedy”, i ka thene presidenti Carla-s. Kete bisede e ka ndjekur nje miku i tyre 75 vjecar, i pranishem ne mbremjen kur cifti u njoh.
Jacques Seguela ka publikuar nje liber me titull “Autobiografi te paautorizuara” ku flet edhe per kete cast. “Takimi ishte i papritur dhe mes tyre pati nje joshje te menjehershme”, thuhet mes rreshtave. Sarkozy dhe Bruni u njohen ne 13 nentor te vitit 2007 dhe u martuan 7 jave me vone. I sapodivorcuar nga bashkeshortja Cecilia, Sarko zgjodhi rrugen me te shkurter, duke propozuar bukuroshen e cila ishte e pranishme ne darken e organizuar nga presidenti.
“Reputacioni im nuk eshte me i keq se juaji. Te njoh por nuk te kam takuar asnjehere. Di gjithcka per ty sepse jam si ty”, i ka thene Nikolas bashkeshortes se tij te ardhshme, duke i premtuar se do ishte i pranishem ne nje koncert te sajin ne Paris. “Do shpallim fejesen se shpejti dhe do ta shikosh se do jemi me te mire se Marilyn e Kennedy”, i ka premtuar ai, ndersa ajo u pergjigj: “Fejese? Kurre! Nuk jetoj me me nje mashull qe nuk do me dhuroje nje femije”. Pas kesaj bisede, kreu i Elizese i propozoi bukuroshes italiane ta celebronin njohjen e tyre ne altar.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sarkozi-Bruni, nga prezantimi ne altar
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: