Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zellweger ne Berlin me "My One and Only"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Zellweger ne Berlin me "My One and Only"   14/2/2009, 02:02

Ne edicionin e 59-te te Festivalit te Filmit ne Berlin eshte shfaqur filmi "My One and Only" me protagoniste Renee Zellweger e Kevin Bacon.
Ann Devereaux e sapodivorcuar vendos te beje nje udhetim me femijet ne kerkim te nje shoku te ri dhe nje babai per femijet. “Personazhi im eshte nje femer qe ka pak besim ne vetvete dhe vetem ne fund te udhetimit e kupton vleren e saj te vertete. Keshtu ajo arrin te ribashkoje familjen pa pasur nevoje per t’u mbeshtetur tek nje mashkull. Ann eshte nje personazh epik dhe trasgresiv ne Ameriken e viteve ’50 ku liria ishte shume e kufizuar”, shprehet Zellweger.
Ne vijim te deklarates, ajo nuk e pranon se gjate karrieres ka luajtur vetem role te femrave te brishta. “Besoj se mund te luaj gjithcka. Ajo qe per mua ka me shume rendesi nuk eshte roli por kinemaja cilesore. Hollywood-i im eshte te punoj mire”, vijon biondja amerikane, Nderkohe, regjisori Richard Loncraine eshte shprehur entuziast qe filmi i tij u perzgjodh per berlinalen e ketij viti.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zellweger ne Berlin me "My One and Only"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: