Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Will Smith, aktori qe ben me shume para

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Will Smith, aktori qe ben me shume para   14/2/2009, 02:01

Will Smith eshte cilesuar si aktori qe siguron me shume te ardhura ne Hollivud. Perfundimin e ka nxjerre nje studim i faqes financiare Forbes.com.
Nje panel profesionistesh te industrise se filmit thane se pas tij u renditen yje te tille si Johnny Depp, Leonardo DiCaprio, dhe cifti Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Aktoret u renditen sipas aftesise qe kishin per te siguruar financime per nje film te ri, sipas arketimeve te filmave te tyre dhe audiences.
Filmi me i fundit i Smith', “Seven Pounds”, doli ne kinema ne dhjetor dhe arketoi me shume se 141,6 milione dollare ne te gjithe boten. Ne muajin janar Smith u vleresua si aktori qe arketon me shume nga nje film nga nje sondazh te pronareve te shtepive kinematografike dhe bleresve te filamve. Ne listen e 10 me te mireve perfshihen edhe Tom Hanks, George Clooney, Denzel Washington, Matt Damon dhe Jack Nicholson.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Will Smith, aktori qe ben me shume para
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: