Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Salma Hayek nuk ka nguruar te ushqeje me gji nje femije afri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Salma Hayek nuk ka nguruar te ushqeje me gji nje femije afri   14/2/2009, 02:00

Aktorja ndodhej ne Afrike per te marre pjese ne nje mision humanitar ne luften kunder tetanozit, te sponsorizuar nga UNICEF dhe Pampers. Salma u ka bere injeksione disa grave afrikane dhe me pas ka ushqyer me gji nje femije.
Aktorja qe ka nje vazje 1-vjecare ka dashur te tregoje mbeshtetjen per ushqyerjen natyrale. “Mendoj se vajza ime do te ishte krenare te ndante qumeshtin e saj me dike tjeter dhe kur te rritet do ta ndihmoj qe te behet bujare dhe altruiste. Kjo eshte gjeja me e mire qe mund te te mesoje nje nene”, eshte shprehur Hayek.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Salma Hayek nuk ka nguruar te ushqeje me gji nje femije afri
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: