Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Washington-Cruise, bashke ne nje film

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Washington-Cruise, bashke ne nje film   14/2/2009, 01:59

Denzel Washington dhe Tom Cruise sebashku ne nje film. “The Matarese Circle” do bashkoje dy aktoret e medhenj hoilivudiane ne nje film perktah njeri-tjetrit.
Nen drejtimin e David Cronemberg, Cruise dhe Washington kane pranuar te marrin pjese ne thriller-in e ambientuar ne kohen e luftes se ftohte ku nje agjent sekret amerikan dhe nje sovjetik do te bashkepunojne per te bllokuar nje komplot per rrezikon qeverite e planetit.
Mes shume propozimeve, Cruise preferoi te luante ne rolin e spiunit rus, Vasili Teleniekov, duke u rikthyer keshtu ne nje film aksion me teknologji te koheve moderne.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Washington-Cruise, bashke ne nje film
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: