Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna, dhuna ndaj kengetares kthehet ne biznes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Rihanna, dhuna ndaj kengetares kthehet ne biznes   14/2/2009, 01:58

Ngjarja ku Rihanna eshte dhunuar nga i fejuari Chris Brown, pervecse ka qene teme kryesore ne qarqet mediatike, tashme po kthehet ne biznes.
Ne internet kane filluar te qarkullojne foto te kengetares ku ne fytyren e saj duken shenjat e dhunes se ushtruar nga Brown. Nderkohe, faqja e internetit TMZ deklaron se fotot e publikuara ne disa blog-e jane false por gjithcka ngelet per t’u verifikuar. Brown ka deklaruar para policieve se ne momentin e ushtrimit te dhunes ndaj kengetares ka qene ne gjendje te dehur.
Per momentin ai eshte lene ne liri me kusht, ndersa miqte e tij vazhdojne ta mbeshtesin. Stilisti Mike.B ka deklaruar se "ai eshte nje djale i rregullt dhe eshte penduar shume per gjestin ekstrem". Nderkohe, Rihanna ndodhet vazhdimisht nen kujdesin e mjekeve pasi plaget ne fyryre jane ende serioze.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna, dhuna ndaj kengetares kthehet ne biznes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: