Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nicolette Sheridan braktis 'Shtepiaket e Deshperuara'

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Nicolette Sheridan braktis 'Shtepiaket e Deshperuara'   14/2/2009, 01:57

Aktorja Nicolette Sheridan ka hequr dore nga roli ne serialin e suksesshem “Shtepiake te Deshperuara”. Lajmi eshte konfirmuar nga televizioni ABC.
Nuk jane dhene detaje se ne cilat seri aktorja nuk do te shfaqet me dhe as se si do te veprohet me personazhin e asaj. Sheridan 45-vjecare luan rolin e Edie Britt, qe u largua nga serite e fundit, per t’u rikthyer vetem pasi ngjarjet zhvendosen pese vjet me pas.

Perpara se te pranonte rolin ne kete serial, aktorja kishte interpretuar ne telenovelen “Knots Landing”. Per pese vjet ajo ishte e fejuar me kengetarin Michael Bolton, por ata njoftuan ndarjen ne muajin gusht.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nicolette Sheridan braktis 'Shtepiaket e Deshperuara'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: