Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kinema, Joaquin Phoenix i jep fund karrieres

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kinema, Joaquin Phoenix i jep fund karrieres   14/2/2009, 01:56

Drama romantike “Two Lovers” duket se do jete filmi i fundit qe xhiroi aktori Joaquin Phoenix.
Gjate prezantimit te filmit para mediave, ai tha se i ka mbyllur llogarite me boten e kinemase dhe asgje nuk do ta beje te ndryshoje mendje. Me nje mjeker te gjate dhe floke te shkujdesur, Phoenix ka rrefyer se tashme po punon per albumin e tij te pare dhe shton se shpreson qe te kete nje bashkepunim me reperin P. Diddy.
“Nuk jam nga ata tipa qe kur ndahem nga e dashura nuk e shikoj asnjehere me. Kinemane e shikoj si mikeshe, por nuk mendoj se do rikthehem serish. Nuk ka rendesi sa i zoti je. E di qe njerezit do tallen me mua por kjo nuk me shqeteson”, shprehet aktori i nominuar dy here per cmimet Oscar.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kinema, Joaquin Phoenix i jep fund karrieres
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: