Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Demi Moore: Familja vjen para karrieres

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Demi Moore: Familja vjen para karrieres   14/2/2009, 01:55

Demi Moore zgjedh familjen ne vend te karrieres. “Familja vjen ne radhe te pare, pasi ajo eshte vertete jeta jote”, ka deklarur aktorja nga Festivali i Berlinit, ku ka prezantuar komedine "Happy Tears".
Ajo luan rolin e nje gruaje qe detyrohet te kujdeset per te atin, pavaresisht se ai po e cmend ate dhe te motren me manite e tij. Pritja per filmin, prodhim i pavarur, ka qene kontradiktore, por Moore nuk ka qene e shqetesuar.

"Filmat e pavarur nuk perbejne rrezik sic ndodhte me pare. Falenderoj bashkeshortin Ashton Kutcher, qe me jep kurajo dhe here pas here merr edhe disa dite pushimi per te me shoqeruar ne xhirime”, eshte shprehur aktorja.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Demi Moore: Familja vjen para karrieres
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: