Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Julia Roberts dizajnon byzylyk pėr Armani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Julia Roberts dizajnon byzylyk pėr Armani   21/11/2007, 20:45

Julia Roberts ėshtė duke i bashkuar forcat me disenjatorin, Giorgio Armani, pėr tė dizajnuar njė byzylyk pėr Ditėn Ndėrkombėtare tė AIDS-it.
Byzylyku do t’i shitet nga Emporio Armanit derisa pėrfitimet nga shitja e tij do t’i jepen (PRODUCT) RED, njė organizate tė themeluar nga frontmeni i bendit U2 Bono dhe Bobby Shriver, pėr tė luftuar AIDS-in dhe pėr tė furnizuar me ilaēe Afrikėn.
Byzylyku i dizajnuar nga aktorja e famshme vjen nė dy ngjyra – e kuqe pėr femrat dhe ngjyrė kafe pėr meshkujt, me njė vulė e cila ka motiv pemėn e jetės dhe fjalėt “Revolution-Evolution-Devotion.”
Byzylykėt do tė kushtojnė 175 dollarė, dizajni femėror dhe 195, ai mashkullor, do tė paraqiten nė shitje mė 1 dhjetor, nė Ditėn Ndėrkombėtare tė AIDS-it, nė emporioarmani.com.
Byzylykėt do tė mund tė gjenden edhe nė shitoret e Emporio Armanit qė prej 1 shkurtit tė vitit tė ardhshėm.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Julia Roberts dizajnon byzylyk pėr Armani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: