Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kidman dhe Urban dhurojne para per viktimat e zjarreve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kidman dhe Urban dhurojne para per viktimat e zjarreve   14/2/2009, 01:54

Nicole Kidman dhe bashkeshorti Keith Urban dhuruan 500 mije dollare australiane per viktimat e zjarreve, qe perfshine vendin.
Cifti qe aktualisht nuk ndodhet ne vendlindje, u shfaq ne nje lidhje satelitore gjate apelit ne televizion per grumbullimin e fondeve per Kryqin e Kuq. 41-vjecarja tha se ndiente keqardhje per njerezit qe jane prekur nga tragjedia, ndersa bashkeshorti shtoi se zemra e tyre ndodhej prane familjareve qe kishin humbur te dashurit.

Anthony La Paglia, Orlando Bloom dhe Rachel Griffiths kane shprehur gjithashtu gatishmerine per te ofruar para. Edhe prezantuesja e njohur amerikane, Ellen DeGeneres, qe eshte martuar me aktoren australiane Portia de Rossi, transmetoi nje mesazh solidariteti me viktimat e zjarreve.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kidman dhe Urban dhurojne para per viktimat e zjarreve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: