Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Steroidet anabolike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Steroidet anabolike   14/2/2009, 01:26

Steroidet anabolike

Meshkujt tė cilėt merren me bodibilding dhe tė cilėt marrin steroide anabolike pėr ndėrtimin e muskujve rrezikohen nga problemet seksuale, zvogėlimi i pjellorisė dhe problemet me zemėr.
Nė bazė tė analizave tė bėra te bodibilderėt tė cilėt nė mėnyrė vullnetare kanė filluar marrjen e steroideve anabolike nė formė tabletash ose injeksionesh, ėshtė parė zvogėlimi i nivelit tė hormoneve seksuale mashkullore, zvogėlim I testiseve, zvogėlim I numrit tė spermatozoideve, rritje e gjinjve dhe sasi tė ulėta tė kolesterolit tė mirė nė gjak.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Steroidet anabolike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: