Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 E kuqja ėshtė ngjyra e dashurisė dhe e pasionit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: E kuqja ėshtė ngjyra e dashurisė dhe e pasionit   14/2/2009, 00:38

E kuqja ėshtė ngjyra e dashurisė dhe e pasionit


E kuqja ėshtė ngjyra e dashurisė dhe e pasionit. Njė studio serioze zviceriane ka konfirmuar atė qė prej kohėsh dihej: njė grua qė vesh njė fustan tė kuq apo vetėm njė zbukurim tė kuq, ėshtė mė tėrheqėse dhe sensuale nė sytė e njė mashkulli.
Shkencėtarėt i kanė treguar njė grup vullnetarėsh disa imazhe tė disa grave tė veshura me fustane tė ngjyrave tė ndryshme.
Ngjyrat e fustaneve ishin modifikuar nė rrugė dixhitale nė mėnyrė qė e njėjta vajzė dhe e njėjta fotografi, tė paraqitej mė ngjyra tė ndryshme.
Nė cdo rast gruaja me fustan tė kuq ka regjistruar pikėt mė tė larat nė shkallėn e tėrheqjes sė burrave. Por jo vetėm: rezultati ishte i njėjtė edhe nėse fotografia vendosej nė njė kornizė mė kėtė ngjyrė.
Sipas shkencėtarit Andrew Elliot, pėrgjegjėsi i studimit, vėrtetohet qė edhe sot meshkujt tregojnė interes mė tė madh pėr njė grua e veshur me tė kuqe.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
E kuqja ėshtė ngjyra e dashurisė dhe e pasionit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Moda & Estetika-
Kėrce tek: