Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nė fokus: Sony Ericsson C903 Cyber-Shot

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Nė fokus: Sony Ericsson C903 Cyber-Shot   14/2/2009, 00:35

Nė fokus: Sony Ericsson C903 Cyber-Shot

Sony Ericsson sapo ka lėshuar informacione mbi celularin e tyre tė ri C903 Cyber-shot. Modeli i ri i serisė Cybershot arrin i pajisur me A-GPS, njė kamerė 5 megapikselėshe dhe njė tast tė dedikuar pėr kamerė qė shėrben pėr etiketim tė fotografive. I paketuar me veēori tė plotė C903 do tė ju ofrojė kualitetin mė tė mirė fotografik pėrmes funksioneve si Detektimi i Fytyrės, gjetja e deri nė tre personave nė fotografi nė njė kohė, dhe Fotografim tė Buzėqeshjes me kapje automatike tė buzėqeshjeve mahnitėse. Sony Ericsson ka dizajn rrėshqitės, njė ekran me madhėsi 2.4 inē (me rezolucion 240 x 320 piksela) dhe pėrkrahje pėr TV-Out. Ai gjithashtu pėrkrah GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 dhe UMTS/HSPA 900/2100, FM radio, video telefonata, Java, pėrkrahje pėr kartela M2, Bluetooth, Track ID, etj. C903 Cyber-shot do tė jetė i pranishėm nė tregje tė zgjedhura gjatė ēerekut tė dytė tė kėtij viti.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nė fokus: Sony Ericsson C903 Cyber-Shot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: