Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eddie Murphy nuk dėshiron ta shoh bijėn e tij

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Eddie Murphy nuk dėshiron ta shoh bijėn e tij   21/11/2007, 20:43

Anėtarja e grupit Spice Girls, Mel B, ka shpresuar qė bija e saj mė nė fund do ta njoh babanė e saj, aktorin Eddie Murphy. Megjithatė, ka mbetur e shokuar kur ai nėpėrmes tė avokatit e ka porositur qė Angel Iris nuk i intereson fare.
Ish dashnorėt ėshtė dashur tė shihen nė gjyqin e Los Angelesit qė tė merren vesh pėr tė drejtat e vizitave pėr vajzėn e vogėl, mirėpo aktori komik ka thėnė nuk ėshtė nė interes tė tij tė takohet me tė bijėn.

"Mel ėshtė egėrsuar. Kishte planifikuar qė tė sjellė vajzėn nė gjykatore qė pėr herė tė parė tė shoh babanė e saj. Por, kur ka dėgjuar qė Eddie nė seancė do tė dėrgoj vetėm avokatin e tij, ka vendosur qė tė sillet nė tė njėjtėn mėnyrė", ka thėnė njė burim i afėrt i kėngėtares pėr revistėn The Sun.

"Ajo ėshtė gjaku i tij. Por Eddie nė tėrė kėtė tregim ėshtė shumė egoist. Pėr tė Angel ėshtė vetėm njė pengesė. Kjo ėshtė totalisht e padrejtė ndaj vajzės. Nėse nuk ka qenė i gatshėm tė merr pėrgjegjėsitė pėr veprimet e tij atėherė ėshtė dashur tė mbajė zinxhirin e tij tė pantallonave mbyllur me kohė" ka thėnė i njėjti burim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Eddie Murphy nuk dėshiron ta shoh bijėn e tij
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: