Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nė shitje, shtėpia e Al Kapones nė Ēikago

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Nė shitje, shtėpia e Al Kapones nė Ēikago   13/2/2009, 17:52

Shtepia e mafiozit me te madh ne SHBA Alfons Capone, ne Ēikago, eshte venduar ne shitje, transmeton Associated Press.
Shtepia ne te cilen Al Kapone ka jetuar prej vitit 1923 deri me 1931, gjendet ne kendin e rruges 72 dhe “South Prery Aveny”.
Familja e Al Kapones e ka blere shtepine me 1923, me nje vlere prej 5.500 dollare amerikane. Ai ka jetuar aty deri ne burgosjen e tij ne vitin 1931. Ne informate nuk tregohet shuma me te cilen do te shitet shtepia._________________
The man can do, or the man can't do...!Edituar pėr herė tė fundit nga Leonita nė 13/2/2009, 17:56, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Nė shitje, shtėpia e Al Kapones nė Ēikago   13/2/2009, 17:53


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Nė shitje, shtėpia e Al Kapones nė Ēikago   13/2/2009, 17:55


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nė shitje, shtėpia e Al Kapones nė Ēikago   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nė shitje, shtėpia e Al Kapones nė Ēikago
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: