Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pershendetje nga Sandra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SANDRA
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 1
Age : 33
Location : gjermani
Registration date : 13/02/2009

MesazhTitulli: Pershendetje nga Sandra   13/2/2009, 17:18

Pranoni pershendetje te perzemerta nga un Sandra ju pershendes dhe ju pergezoj per ket forum aq te bukur respekt


un jam Sandra me origjin nga Macedonija Shkupi por jetoj si cdo familje edhe un me familjen time jetoj ne Gjermani...


shpresoj se jam e mikpritur ne mesin e juaj dhe me shpres se do ja kalojm bukur...

ju pershendes Sandra Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Sandra   13/2/2009, 17:23

SANDRA

Mir se erdhe... Me vjen mir qe behesh pjese e forumit tone dhe shpresoj se do tia kalojm mir...

Leonita...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Sandra   13/2/2009, 20:11

Mir se vjen SANDRA ne mesin tone shpresojm qe do kaloni mir ne mesin tone. Smile

Me shume rrespkete ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Sandra   13/2/2009, 21:13

SANDRA Mireserdhe ne mesin tone,shpresoj se do te kalni mire me ne ketu pershendetje.. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Sandra   14/2/2009, 15:50

Mire se erdhe Sandra.. shpesoj & besoj se do kaloje mire me neve ketu cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Adriatiku_CH
I pėrjashtuar
I pėrjashtuar


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 44
Location : Zvicerr
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Sandra   17/2/2009, 02:55

Pėrshėndetje Sandra.

Mir se erdhe... Me vjen mir qe behesh pjese e forumit tone dhe shpresoj se do tia kalojm mir... Njashtu argetim dhe disponim tė mir tė deshirojmė gjithmon..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Sandra   17/2/2009, 20:33

SANDRA prano edhe pershendetjet e mia, mir se ke ardh Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Sandra   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje nga Sandra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: