Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kėngėtari vuan prej 22 muajsh nga lemza

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kėngėtari vuan prej 22 muajsh nga lemza   13/2/2009, 16:58

Njė kėngėtar thotė se karriera e tij ka marrė fund, duke qenė se prej 22 muajsh vuan nga lemza. Christopher Sands, 25-vjeēar, ka njė lemzė tė vazhdueshme dhe shpesh ēdo dy sekonda. Pėr kėtė arsye ka vėshtirėsi kur flet, kur fle dhe kur ha. Ai thotė pėr “Daily Mail”:
“Natėn e kaluar u shtriva nė dysheme sepse nuk mund tė marr frymė ashtu siē duhet. Tė gjithė miqtė e kanė vėnė re se jam mė i dobėt pėr arsye se ushqehem mė pak”. Kėngėtari thotė se e ka tė pamundur tė performojė me bandėn e tij apo tė gjej njė tjetėr punė. Pėr momentin jeton me ndihmėn e personit tė paaftė pėr punė. Ai thotė se ka provuar gjithēka, por pa asnjė rezultat.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kėngėtari vuan prej 22 muajsh nga lemza
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: