Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Veshja e Michelle, reagime nga bota e modės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Veshja e Michelle, reagime nga bota e modės   13/2/2009, 16:37

Veshja e Michelle, reagime nga bota e modės
Veshja e zonjės sė parė Michelle Obama nė ceremoninė e betimit tė bashkėshortit, e cila ishte mbajtur sekret, shkaktoi reagime tė ndryshme nė botėn e modės.
Fustani i saj i verdhė nė ngjyrė ari i shoqėruar me njė xhaketė tė gjatė nuk ėshtė pėlqyer shumė nga revista britanike e modės, “Grazia” pėr shkak tė ngjyrės sė zbehtė, por tė tjerė kanė pėrshėndetur zgjedhjen e saj pėr t’ia besuar veshjen njė stilisteje pak tė njohur.
Dizenjuesja kubaneze Isabel Toledo tha se ngjyra e verdhė perfaqesonte shpresėn dhe freskinė. Kritiku i modes pėr “LA Times”, Booth Moore, u shpreh se Michelle ktheu faqen e modės amerikane, duke zgjedhur njė kubaneze-amerikane qė nuk e njihte askush.
Hamish Bowles, editori europian i “Vogue” tha se fustani i ceremonisė sė inugurimit ishte ai i duhuri, madhėshtor dhe elegant.
Mė pas Obama u ndėrrua dhe veshi njė fustan tė bardhė nė ballo, te dizenjuar nga Jason Wu.
Michelle sipas parashikimeve do tė krijojė njė stuhi nė botėn e modės, si ish-zonja e parė Jacqueline Kennedy.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Veshja e Michelle, reagime nga bota e modės   13/2/2009, 16:37


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Veshja e Michelle, reagime nga bota e modės   13/2/2009, 16:38


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Veshja e Michelle, reagime nga bota e modės   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Veshja e Michelle, reagime nga bota e modės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Moda & Estetika-
Kėrce tek: