Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 FOTO: Bar Rafaeli pėr Sports Illustrated

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: FOTO: Bar Rafaeli pėr Sports Illustrated   13/2/2009, 01:31

Modelja izraelite Bar Rafaeli - ish e dashura e aktorit romantik
Leonardo di Kaprio botoi editorial tė ri nė Sports Illustrated,
ku i prezantoi kostumet pėr plazh qė do tė jenė aktualė kėtė vit.
Po natyrisht se do te shiten keto bikini pasi reklamohen nga nje ikone e mqadhe e modelizmit si dhe nje bukuri e rralle mbi kete toke. Shpresojme qe ta shohim edhe neper reklama te tjera pasi cdo gje qe reklamohet nga ana e kesaj bukurosheje eshte gjeja me e shitur dhe me e dalluar ne te gjithe boten....


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO: Bar Rafaeli pėr Sports Illustrated   13/2/2009, 01:35


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO: Bar Rafaeli pėr Sports Illustrated   13/2/2009, 01:36


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FOTO: Bar Rafaeli pėr Sports Illustrated   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FOTO: Bar Rafaeli pėr Sports Illustrated
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: