Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 FOTO: Si u dashurua Madona

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: FOTO: Si u dashurua Madona   13/2/2009, 01:26

Dolėn publikisht edhe fotot nga seti i Madonės,
nė tė cilin ajo e gjeti dashurinė e saj tė re - manekenin e ri brazilian Xhisus Luis.
Seti ėshtė inēizuar para turneut tė Madonės nė Amerikėn Latine (dhjetor 2008), ndėrsa fotografitė kanė qenė tė planifikuara pėr botimin e marsit tė magazinės “W”.
Tash me zbulohet ky mister i madh i kengetares apo mbretereshes se rrymes muzikore POP. Kerte zbulim e bejne te gjith adhuruesit e saj duke patur nje deshire te flakte qe ta dijne cdo imtesi ne jeten e mbretereshes Madonna.

_________________
The man can do, or the man can't do...!Edituar pėr herė tė fundit nga Leonita nė 13/2/2009, 01:33, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO: Si u dashurua Madona   13/2/2009, 01:26


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO: Si u dashurua Madona   13/2/2009, 01:27


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FOTO: Si u dashurua Madona   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FOTO: Si u dashurua Madona
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: