Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sharapova bashkėpunon me Sony Ericson-in

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Sharapova bashkėpunon me Sony Ericson-in   13/2/2009, 01:24

Kėto ditė, tenistja ruse Maria Sharapova, ka pėrfunduar turneun e saj nėpėr botė, pasi qė ishte pėrzgjedhur qė ta udhėheqė lojėn shpėrblyese tė kompanisė sė njohur tė telefonave mobilė Sony Ericson, qė ėshtė mbajtur nė 13 shtete tė botės.
Thuhet se 13 fatlumėt, tė cilit kishin pasur modelin T303 tė telefonit mobil Sony Ericson, kanė arritur tė fitojnė ēmimin mė tė mirė, e ai ėshtė njė darkė nė Miami me bionden seksipile Sharapova.
“Mund tė them lirshėm se gjatė udhėtimit tonė nėpėr 13 shtete, ne jemi kėnaqur me udhėheqėsit e kompanisė sė njohur Sony Ericson. Shpresoj se personat tė cilėt kanė fituar tė drejtėn tė darkojnė mė mua nė njė restorant luksoz nė Miami, do tė kalojnė ēaste tė mira”, - deklaroi dikur asi i tenisit botėror, Sharapova.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sharapova bashkėpunon me Sony Ericson-in
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: