Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Snoop Dogg nėnshkruan kontratė me MTV

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Snoop Dogg nėnshkruan kontratė me MTV   12/2/2009, 00:26

Reperi i njohur Snoop Dogg ka nėnshkruar njё marrėveshje tё begatė me MTV-nё pёr tё lėshuar albumin e tij tё ri dhe pёr tё lansuar edhe njё shou televiziv.


Ylli i hitit “Drop It Like It's Hot”, sё fundi ёshtё ndarё nga kompania e tij Interscope Record pas 10 vitesh dhe ka nėnshkruar kontratё tё re me MTV-nё.

Snoop Dogg, emri i vėrtetё i tё cilit ёshtё Calvin Broadus, ka arritur njё marrėveshje shumё-sferёshe me televizionin e famshėm, e cila do ta sjellё atё para kamerave njё program tё ri tё titulluar “Dogg After Dark”.

Emisioni do tё pėrfshijё intervista me fytyra tё famshme, komedi dhe performanca muzikore.

Bosёt e MTV-sё po ashtu do tё merren edhe me karrierėn muzikore tё Snoop, distribuim dhe promovim tё incizimeve tё tij tё ardhshme.Snoop Dogg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Snoop Dogg nėnshkruan kontratė me MTV
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: