Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Teliti: Shqipėria, zyrtarisht numėr tė saktė tė popullsisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Teliti: Shqipėria, zyrtarisht numėr tė saktė tė popullsisė   11/2/2009, 18:17

Pėr herė tė parė, tė paktėn dy dekadat e fundit, Shqipėria ka zyrtarisht njė numėr tė saktė tė popullsisė. Drejtori i Pėrgjithshėm i Gjendjes Civile, Armand Teliti, deklaroi se numri total i popullisė ėshtė 4 milion e 249 mijė e 942 shtetas, ndėrsa numri i zgjedhėsve ėshtė 3 milion e 133 mijė e 248. Gjithashtu Teliti konfirmoi se regjistri Kombėtar i Gjendjes Civile, ėshtė i pastėr nga dublimet, ndėrsa ėshtė pėrgatitur edhe lista e votuesve pėr ēdo njėsi tė qeverisjes vendore. Regjistri kombėtar u arrit tė pastrohej nga 50 mijė e 892 dublimet. Sipas tij, tashmė ėshtė pėrgatitur lista e personave tė cilėt janė pastruar dhe njė listė e veēantė do t’i dėrgohet ēdo Zyre tė Gjendjes Civile pėr tė kryer hapin final tė pastrimit tė dublimeve, atė tė ēregjistrimit nga Regjistrat Themeltarė. Pėr shkak tė lėvizjeve tė kryera ndėrmjet njėsive, rezulton njė numėr total prej 88,000 ose 3% zgjedhėsish, pa njė numėr tė saktė Qendre Votimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Teliti: Shqipėria, zyrtarisht numėr tė saktė tė popullsisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: