Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 VERVE: Ashcroft flet pėr albumin .

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: VERVE: Ashcroft flet pėr albumin .   20/11/2007, 04:09

Richard Ashcroft, pas koncertit "te shitur" ne Akademine e Glasgow, dhe atij ne Empress Ballroom ne Blackpool, do te jete ne nje sere koncertesh te tjere te medhenj gjate muajit te ardhshem ne Britani. Ai ka folur per here te pare, per daten e publikimit te albumit te ri te grupit te tij, Verve.

I intervistuar nga radio XFM, lideri ka thene:

-"Mendoj se do te marrim disa prej gjerave tona me te zjarrta per ti cuar ne te tjera nivele. Supozoj se albumi duhet te jete gati ne fillim te vitit te ardhshem, dhe publikimi mund te ndodhe ne maj ose qershor"

Ai ka shkuar me tej duke dashur te jete nje prej kryesorve ne festivalin e Glastonbury.

Datat e tjera te koncerteve te tij jane:

13 dhjetor, 02 Arena ne Londra
15 dhjetor, SECC ne Glasgow
17 dhjetor, Odyssey Arena ne Belfast
20 dhjetor, Central ne Manchester.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
VERVE: Ashcroft flet pėr albumin .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: