Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lėshon alarm tė rremė, dėnohet gjashtė muaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lėshon alarm tė rremė, dėnohet gjashtė muaj   11/2/2009, 18:14

Pėr dashurinė ka lėshuar alarmin e rremė pėr pengmarrjen e njė avioni, por ėshtė dėnuar me gjashtė muaj burg. I ka ndodhur njė holandezi, i cili verėn e kaluar ėshtė pėrpjekur tė pengojė tė dashurėn e tij, e cila pa tė do tė nisej pėr pushime nė Turqi. I dashuruari kishte shpikur lajmin e pengmarrjes sė avionit nga Al Kaeda, ndėrsa avioni ishte bllokuar nė pistė deri nė verifikimin e alarmit. Mė pas e dashura e tij ėshtė nisur, kurse ai ėshtė arrestuar dhe tashmė duhej tė vuajė edhe gjashtė muaj burg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lėshon alarm tė rremė, dėnohet gjashtė muaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: