Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ish-zyrtarė tė lartė ministrisė sė Mbrojtjes, dėshmojnė sot

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ish-zyrtarė tė lartė ministrisė sė Mbrojtjes, dėshmojnė sot   11/2/2009, 18:12

Ish-zyrtarė tė lartė ministrisė sė Mbrojtjes dhe tė forcave tė armatosura u paraqitėn sot nė Prokurori, nė lidhje me tragjedinė e Gėrdecit. Sipas burimeve jozyrtare, ish-shefit tė shtabit tė Pėrgjithshėm tė Ushtrisė, Luan Hoxhės, ish-komandantit tė Forcės sė Bashkuar, Shpėtim Spahiu dhe ish-komandantit tė Forcės Mbėshtetėsė, Zija Bahja iu ėshtė komunikuar akuza pėr “shpėrdorim detyre”. Po sipas kėtyre burimeve, edhe mbi ish-sekretarin e Ministrisė se Mbrojtjes, Ardian Mullai, ėshtė ngritur e njėjta akuzė. Avokati i Drejtorit te Logjistikės, Dashnor Ēaushi, ka kėrkuari shtyrjen e paraqitjes sė klientit tė tij. Nė Prokurori pritet tė mbėrrijė edhe ish-ministri, Fatmir Mediu, por sipas burimeve, ai do tė pėrfaqėsohet nga avokati mbrojtės. Pėr tė gjitha zhvillimet e ditės sė sotme Prokuroria ka lajmėruar njė konferencė pėr shtyp.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ish-zyrtarė tė lartė ministrisė sė Mbrojtjes, dėshmojnė sot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: