Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hyn i armatosur nė Kongresin Amerikan, kėrkoi Obamėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hyn i armatosur nė Kongresin Amerikan, kėrkoi Obamėn   11/2/2009, 18:06

Njė person i armatosur qė ecte nėpėr korridoret e Kongresit amerikan, duke kėrkuar t’i jepte njė pako presidentit tė SHBA-sė, Barak Obama, ėshtė arrestuar nga policia e Uashingtonit. Sipas burimeve policore, 64-vjeēari kishte ndaluar vetė para agjentėve tė Kapitol Hill-it pėr t’i pyetur se ku mund ta gjente Presidentin Obama dhe pėr t’i dhėnė nė mėnyrė tė sigurtė pakon. Lajmi ka bėrė bujė nė mediat amerikane, tė cilat janė vėnė nė gjetje tė personit misterioz.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Hyn i armatosur nė Kongresin Amerikan, kėrkoi Obamėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: