Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Azerbajxhan: Vritet kreu i Shtabit tė Pėrgjithshėm tė Forcav

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Azerbajxhan: Vritet kreu i Shtabit tė Pėrgjithshėm tė Forcav   11/2/2009, 18:06

Shefi i Shtabi tė Pėrgjithshėm tė Forcave Ajrore tė Azerbaixhanit ėshtė vrarė sot nė kryeqytetin Baku. Njė person i paidentifikuar ka hapur zjarr ndaj gjeneralit 64-vjeēar Rail Rzajev, duke e qėlluar nė kokė, ndėrsa po hipte nė makinė shumė pranė banesės sė tij. Rzajev, nė krye tė forcave ajrore azere qė prej viteve ’90-tė, vdiq nė spitalin ushtarak ku u dėrgua me argjencė menjėherė pas atentatit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Azerbajxhan: Vritet kreu i Shtabit tė Pėrgjithshėm tė Forcav
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: