Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Emrat e NME shkojnė nė turne.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Emrat e NME shkojnė nė turne.   20/11/2007, 04:07

Edhe kete vit, revista e njohur britanike NME ka seleksionuar nje sere grupesh mes me te rinjve, dhe me premtuesve per Ceremonine e Cmimeve te Saj. Revista e perjavshme mbledh gjithmone grupe shume pak te njohur (me ndonje perjashtim) te cilet pas kesaj eksperience kane nje sukses te madh. Disa prej shembujve qe mund te permendim jane Arctic Monkeys dhe Franz Ferdinand. Perpara vitit 2005, Turneu quhej NME Awards Tour, ndersa pas mbeshtetjes se nje firme te njohur te produkteve per floket quhet Shockwaves NME Awards Tour.

Revista qe botohet qe prej vitit 1952, kete vit ka perzgjedhur keto grupe.

Joe Lean And The Jing Jang Jong, Cribs, Does It Offend You, Yeah? dhe Ting Tings.
Turneu fillon ne Mandela Hall ne Belfast me 29 Janar 2008, per tu mbyllur me 22 Shkurt ne Akademine Brixton ne Londer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Emrat e NME shkojnė nė turne.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: