Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Banka Santander, financon blerjen e Kristiano Ronaldos

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Banka Santander, financon blerjen e Kristiano Ronaldos   11/2/2009, 17:56

Banka e famshme spanjolle, Banka Santander, ka vendosur tė luajė njė rol tė rėndėsishėm nė vazhdimin e dytė tė "telenovelės Kristiano Ronaldo-Real Madrid". Mėsohet se Banka Santander, e cila ėshtė edhe sponsor i MekLaren-Mercedes nė Formula 1 dhe Kopa Libertadores, ka aprovuar aplikimin e Realit pėr njė kredi tė madhe. Sipas zėdhėnėsit tė bankės, Hose Ramon de la Morena, banka gjigante, tashmė u ka siguruar 70 milionė euro madrilenėve pėr t’i ndihmuar nė blerjen e Kristiano Ronaldos nė qershor. Pritet qė oferta e Los Blankos tė arrijė shifrėn prej 100 milionė euro transferimin e portugezit nė Santiago Bernabeu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Banka Santander, financon blerjen e Kristiano Ronaldos
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: