Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shqipėri: Rroga mesatare, arrin nė 300 euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shqipėri: Rroga mesatare, arrin nė 300 euro   11/2/2009, 17:55

Rroga mesatare nė Shqipėri arrin nė 300 euro, nė muaj. Shifra ėshtė bėrė publike nė njė konferencė rajonale tė ekspertėve ekonomikė, qė u mbajt nė Hercegovinė, ku u vlerėsua Shqipėria pėr progrese nė kėtė drejtim. Vendin e fundit nė rajon, pėr pagat mė tė ulėta, tashmė e mban Maqedonia me rreth 250 euro nė muaj. Gjithashtu mėsohet, se rroga mesatare nė Bosnje arrin nė 350 euro, nė Serbi 400 euro, nė Malin e Zi 600 euro, nė Kroaci 700 euro pėr tė arritur te 1500 eurot nė Slloveni, i vetmi vend anėtar i BE-sė. Nė konferencė u dhanė shifra alarmante pėr papunėsinė, kryesisht nė Maqedoni e Bosnje, ku numėrohen respektivisht 300 dhe 450 mijė tė papunė. Vetėm nė Malin e Zi, gjendja e papunėsisė paraqitet e mirė, pasi llogaritet nė rreth 10%, tė forcės aktive pėr punė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Shqipėri: Rroga mesatare, arrin nė 300 euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: