Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lidhja e re e Minogue joserioze

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Lidhja e re e Minogue joserioze   11/2/2009, 17:53

Lidhja e re e kėngėtares Kylie Minogue me supermodelin spanjoll Andres Velencoso Segura nuk ėshtė serioze, njofton njė shoqe e kėngėtares.


Minogue dhe Segura janė nė lidhje qė nga tetori i vitit tė kaluar, ndėrsa vazhdimisht ėshtė spekuluar se ēifti planifikon ta merr njė shtėpi tė pėrbashkėt nė Londėr.

Mirėpo, Kathy Lette, njė shoqe e afėrt me kėngėtaren australiane ka thėnė se Minogue nuk ėshtė e gatshme pėr t’u sistemuar dhe pėr tė krijuar njė lidhje serioze.

“Ai ėshtė shumė i mirė, mirėpo nuk mendoj se ėshtė i duhuri pėr tė. Ajo ka disa meshkuj tjerė ‘nė meny’, ndėrsa pėr momentin ėshtė duke u argėtuar me tė”, ka thėnė Lette.Kylie Minogue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lidhja e re e Minogue joserioze
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: