Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kabul: Sulmohen ndėrtesat qeveritare, 10 tė vdekur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kabul: Sulmohen ndėrtesat qeveritare, 10 tė vdekur   11/2/2009, 17:47

Dy ndėrtesa qeveritare nė Kabul janė sulmuar nga talebanėt. Shpėrthimi i dy bombave shkaktoi vdekjen e 10 personave dhe mė shumė se 30 janė plagosur. Ende tė dhėnat janė provizore. Kamikazėt kanė hapur zjarr brenda ministrisė sė drejtėsisė, ndėrsa tė shtėnat janė dėgjuar edhe rreth pallatit presidencial. Sipas BBC-sė ministri i drejtėsisė ėshtė mirė, por e ka tė pamundur tė largohet nga ndėrtesa, ndėrsa dy kamikaz janė vrarė. Sulmi erdhi pas lajmit tė dhėnė nga shefi i ushtrisė amerikane Mike Mullen se nė Afganistan nevojiten trupa tė tjera shtesė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kabul: Sulmohen ndėrtesat qeveritare, 10 tė vdekur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: