Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Heigl dhe Knight braktisin serialin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Heigl dhe Knight braktisin serialin   11/2/2009, 17:47

Yjet e serialit "Grey’s Anatomy", Katherine Heigl dhe T.R. Knight janė duke e braktisur hit-dramėn mjekėsore.


Dyshja e aktorėve kanė luajtur rolet e mjekėve Izzie Stevens dhe George O'Malley nė serial qė nga viti 2005, ndėrsa sipas bashkaktorit tė tyre James Pickens Jr., ata kanė vendosur qė t’i jap fund pjesėmarrjes sė tyre nė kėtė dramė.

“Heigl po largohet. Unė i dėshiroj sukses kudo qė tė shkojė. Po ashtu po largohet edhe Knight, i cili dėshiron tė kėrkojė rrugė tjera tė karrierės”, ka thėnė Pickens pėr Usmagazine.com.Katherine Heigl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Heigl dhe Knight braktisin serialin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: