Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pfeiffer ndjehet e ēliruar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Pfeiffer ndjehet e ēliruar   11/2/2009, 17:45

Aktorja Michelle Pfeiffer nuk mund tė besojė se dikur ka pasur paragjykime pėr moshėn 50-vjeēare, sepse ajo tani nė kėtė moshė ndjehet mė 'e ēliruar' se kurrė.


Ylli i filmit “Dangerous Liaisons” vitin qė shkoi i ka mbushur 50 vjet dhe thotė se askush nuk duhet tė shqetėsohet, sepse ajo ndjehet shumė mirė si femėr mė e moshuar.

“Jam befasuar se sa e ēliruar jam ndier nė kėtė moshė. Shpesh paragjykimet janė mė tė kėqija se realiteti. Tani mė ofrohen role gjithnjė e mė interesante, ndėrsa meshkujt rreth meje po bėhen gjithnjė e mė tė rinj...”, ka thėnė aktorja.Michelle Pfeiffer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pfeiffer ndjehet e ēliruar
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: