Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Anėtarėt e grupit "Machine Head" ..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Anėtarėt e grupit "Machine Head" ..   11/2/2009, 17:45

Rokerėt e grupit "Machine Head", Robb Flynn dhe Adam Duce, po i nėnshtrohen terapisė si pasojė e disa zėnkave tė vazhdueshme, tė cilat kėrcėnojnė tė ardhmen e grupit.


Flynn ka njoftuar se ai ishte larguar nė ditėn e parė tė fillimit tė turneut evropian tė vitit 2008 nė Paris, ndėrsa ishte kthyer vetėm pasi, basisti Duce kishte kėrkuar ‘armėpushim’.

Qė prej asaj kohe ata i kanė raportet mė tė mira dhe aktualisht janė duke e mbėshtetur bendin “Metallica” nė turneun amerikan. Megjithatė dy rokerėt kanė vendosur tė kėrkojnė ndihmė profesionale pėr tė ruajtur marrėdhėniet e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Anėtarėt e grupit "Machine Head" ..
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: