Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Moore heq dora nga moda

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Moore heq dora nga moda   11/2/2009, 17:44

Aktorja dhe kėngėtarja e muzikės pop, Mandy Moore, ka hequr dorė nga linja e saj e modės "Mblem", me qėllim qė tė pėrqendrohet nė rindėrtimin e karrierės sė saj muzikore.


Ylli i filmit “Saved”, e ka lansuar linjėn e saj tė modės nė vitin 2005, dhe qė atėherė ka veshur vetėm teshat e dizajnuara nga vetė ajo.

“Bota e modės nuk doli ashtu siē e paramendoja. Unė kėrkoja njė partneritet tė mirė pėr tė reflektuar idetė e mia, mirėpo kjo nuk po ndodhte... Prandaj do t’i kthehem asaj qė di tė bėj mė mirė”, ka thėnė Moore pėr People.com.


Mandy Moore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Moore heq dora nga moda
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: